akademia rozwoju

Nie wierzę w przypadki, wszystko jest po coś. Zazwyczaj rozumiemy to po czasie, ale każde doświadczenie i każda sytuacja czegoś nas uczy – nawet ta trudna, np. utrata pracy. Bywa też tak, że sprawy układają się w tzw „perfect timing”, który popycha nas do czegoś nowego, lepszego dla nas. Najważniejsze, żeby znaleźć przestrzeń na nowe wyzwania i doświadczenia. Wszystko jest po coś.

Z założenia chcę jak najmniej definiować i szufladkować – nie jestem coachem, ani trenerem, tylko pasjonatką rozwoju osobistego. Uważam, że rozwój to nie tylko warsztaty, coachingi i szkolenia, ale przede wszystkim otwartość umysłu na różne możliwości i zmiany. Wychodzę z założenia, że cokolwiek w życiu robimy, co w jakikolwiek sposób nas ubogaca, jest rozwojem.

Akademia Rozwoju climb2change to zaproszenie do otwarcia się na to, co przynosi życie poprzez pracę nad sobą. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji jesteś, co robisz i czym się zajmujesz to od Ciebie zależy, co dalej. To Ty decydujesz o tym czy zostajesz w miejscu, w którym jesteś, czy podejmujesz kolejne wyzwanie. To od Ciebie zależy czy rozwiniesz siebie i pokonasz własne ograniczenia, czy pozwolisz im przejąć kontrolę nad Tobą. Podejmij wyzwanie i otwórz się na zmiany. Promuję alternatywne, pro aktywne i odpowiedzialne podejście do życia. Podzielę się moimi doświadczeniami i przemyśleniami. Zaproszę do współpracy specjalistów i zaproponuję warsztaty, które mogą pomóc Ci się rozwijać.