Surowce kosmetyczne climb to change

c2c cosmetics

Zawsze chciałam być kosmetyczką. Zawsze miałam i do tej pory mam problemy z cerą, przez co starałam się jak najwięcej czytać na temat odpowiedniej pielęgnacji. Cały czas sprawdzam etykiety i studiuję poszczególne składniki. Moja ciocia – kosmetyczka zaraziła mnie zdrowymi – eko kosmetykami, tematem super foods i suplementami diety. Kiedy moje życie uległo diametralnej zmianie, kiedy przeprowadziłam się bliżej gór i szukałam pomysłu na siebie, decyzja o otwarciu sklepu z kosmetykami przyszła niejako naturalnie. Wszystko sprawdzam na własnej skórze, eksperymentuję, poszukuję i dużo czytam.

Jestem rozczarowana producentami kosmetyków, którzy zamiast naturalnych składników serwują np. wazelinę, czyli efekt uboczny destylacji ropy naftowej. To nieprawda, że rynek kosmetyków naturalnych ogranicza się jedynie do ziół i olejków, jednak bardzo trudno zdobyć produkt, który z chemią ma niewiele wspólnego. Dlatego zdecydowałam o powstaniu climb2change – produktów w 100% naturalnych, bez ściemy.

kosmetyki-23

 

TWÓRZ WŁASNE KOSMETYKI!

Dzięki climb2change możesz samodzielnie komponować kosmetyki ze składników, których aktualnie potrzebuje Twoja skóra. Bez konserwantów i sztucznych dodatków, bez parabenów, SLS i silikonów. Za to z naturalnymi surowcami kosmetycznymi, wyciągami, olejami i solami mineralnymi. Możesz tworzyć własne receptury maseczek, peelingów, kremów czy odżywek lub skorzystać z naszych przepisów publikowanych tutaj, na blogu, na etykietach i materiałach dołączanych do kosmetyków. Nie ulegaj presji! Poznaj surowce kosmetyczne climb2change i dołącz do naszej społeczności. Dziel się swoimi pomysłami na domowe kosmetyki naturalne z surowców climb2change i zgarniaj nagrody!


fb-C2C-750x50px