Konkurs wygraj Climbing Day z climb2change i places2visit

CLIMBNIG DAY with CLIMB2CHANGE i places2visit

Już niedługo, bo 21 kwietnia, Asia i Marcin z places2visit razem z nami będą stawiać pierwsze kroki w skale na organizowanym przez nas Climbing Day. Asia, Marcin i ich maluchy to prawdziwi odkrywcy, którzy nie boją się wyzwań! Pomyśleliśmy sobie, że również wśród Was – naszych czytelników, są śmiałkowie, którzy chcieliby wspólnie z nami spróbować, z czym to się je (wspinanie) i chcemy Wam to umożliwić.

Przygotowaliśmy więc dla Was KONKURS, w którym do wygrania jest możliwość wzięcia udziału w naszym CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT. Konkurs będzie na Facebooku places2visit.

Climbing Day to jeden dzień wspinaczki w skałkach, pod Krakowem. Jest przeznaczony dla osób, które nigdy wcześniej się nie wspinały a chciałyby spróbować, z czym to się je oraz dla osób, które wspinały się tylko na sztucznej ściance, a mają ochotę sprawdzić, czy wspinanie w plenerze to coś dla nich.

Podczas takiego dnia zapoznasz się z podstawowym sprzętem do wspinaczki, spróbujesz swoich sił w skale oraz, a może przede wszystkim poznasz wspaniałych ludzi, którzy podobnie, jak ty chcą zacząć, a nie wiedzą jak.

Kursy wspinaczkowe ClimbingAcademy.pl

My też kiedyś zaczynaliśmy i wiemy, że pierwszy krok wymaga sporej odwagi. Dlatego CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT jest przeznaczony właśnie dla osób, które mają w sobie nutkę odwagi i ciekawości oraz nie boją się nowych wyzwań.

Na tym evencie przekroczysz niejedną granicę własnego komfortu. Ale, nie bój się, to dopiero początek Twojej przygody! Zobaczysz, że to pokochasz! Nie myśl, że będzie łatwo, wspinaczka to bardzo wyczerpujący sport.

KIEDY: 21.04.2018

GDZIE: SKAŁKI PODKRAKOWSKIE

Konkurs CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i Szlakami Naszego Życia

Co zyskasz uczestnicząc w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE?

 Przeżyjesz niesamowitą przygodę.
 Zyskasz wiedzę dotyczącą podstaw wspinaczki.
 Co najważniejsze, spędzimy wspólnie fajny czas i poznamy się!

Brzmi zachęcająco. Możesz zarezerwować uczestnictwo w takim dniu wspinania na stronie naszej Akademii Wspinania TUTAJ. Ale DZIŚ o rusza KONKURS, w którym do wygrania jest możliwość wzięcia udziału w CLIMBING DAY, pod Krakowem, już 21.04.2018!

Follow me - link do instagram

KONKURS JEST DLA OSÓB, KTÓRE NIGDY WCZEŚNIEJ SIĘ NIE WSPINAŁY, SĄ ODWAŻNE I NIE BOJĄ SIĘ NOWYCH WYZWAŃ. Koniecznie przeczytaj regulamin, czy spełniasz wymagania – czekamy na te najodważniejsze osoby, gotowe na przekraczanie własnych granic. 

Co zabrać: ubrania, przedmioty – wszystko znajdziesz w regulaminie!
Dojazd: samodzielny

Szczegóły już dziś na profilu places2visit, którzy tak, jak Ty, dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze wspinaczką.

Zadanie konkursowe:

 1. Napisz w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na profilu @www.places2visit dlaczego to właśnie Ty chcesz spędzić z nami – climb2change i places2visit CLIMBING DAY.
 2. Uwaga: konkurs jest dla fanów profili:

@climb2change2 |@akademiawspinaniac2c | @www.places2visit

climb2change na facebook

Konkurs trwa do 11.04.2018, a wyniki ogłosimy 12.04.2018!  POWODZENIA!

REGULAMIN KONKURSU CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT

 1. CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT to dzień wspinaczki w skałkach, który odbędzie się 21.04.2018 r. pod Krakowem, w miejscowości Jerzmanowice. CLIMBING DAY ma na celu przybliżenie uczestnikom, czym jest wspinanie oraz pokazanie praktycznych zasad postępowania podczas uprawiania wspinaczki rekreacyjnej z górną asekuracją oraz spędzenia tego dnia z podróżnikami i blogerami Polą Kryża i Darkiem Woźniczą oraz Marcinem i Asią – blogerami z places2visit.
 2. Organizatorem CLIMBING DAY z CLIMB2CHANGE jest firma c2c Pola Kryża, ul. B. Prusa 5/6, 32-600 Oświęcim, NIP: 856 162 25 65
 3. Organizator Konkursu powoła dwuosobową komisję konkursową, która oceni wykonanie zadań konkursowych przez uczestników Konkursu, wybierze jedną pracę konkursową i nagrodzi ją. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
 4. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) i akceptacją jego treści i jest dobrowolne.
 5. Konkurs trwa od 04.04.2018 do 11.04.2018 do godziny 20:00 na Facebooku. Wyniki zostaną ogłoszone 12.04.2018 roku pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu Facebook @places2visit
 6. Uczestnikami konkursu CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które:
  1. posiadają aktywne, prawdziwe własne konto na Facebooku
  2. oraz którzy są bądź zostaną fanami stron organizatorów konkursu:
  3. wzięły udział w konkursie organizowanym przez CLIMB2CHANGE na portalu społecznościowym Facebook https://web.facebook.com/www.places2visit/
  4. wykonały zadanie konkursowe i spełniły wszystkie konkursowe wymogi
  5. otrzymały e-maila z potwierdzeniem wygranej.
 1. Zadanie konkursowe na Facebooku:
  1. Napisz w komentarzu pod zdjęciem konkursowym dlaczego to właśnie Ty chcesz spędzić z Climb2change i PLACES2VISIT CLIMBING DAY.
 2. Nagrody: Nagrodą w konkursie jest udział w evencie CLIMBING DAY z CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT, który odbywa się dnia 21.04.2018 roku od godziny 9:00 i trwa do godziny 15:00. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Wspinania climb2change.
 3. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Uczestnikiem konkursu nie może być osoba, która jest:
  1. członkiem najbliższej rodziny organizatora (wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonka, osobę pozostającą w stosunku przysposobienia)
  2. pracownikiem organizatora,
  3. związana z organizatorem umową zlecenia, o dzieło, współpracy, o świadczenie usług lub w jakikolwiek inny sposób współpracuje z organizatorem.
 5. Event obejmuje opiekę instruktorską podczas jego trwania oraz naukę podstawowych zasad wspinaczki po drogach ubezpieczonych.
 6. Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.
 7. Uczestnicy dojeżdżają do miejsca wydarzenia na własny koszt.
 8. Uczestnik publikując instastories i /lub Zdjęcia w ramach Konkursu deklaruje, iż publiczna publikacja pracy konkursowej nie narusza praw ani dóbr osób trzecich.
 9. Warunkiem odebrania nagrody jest zgłoszenie się z danymi adresowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu) oraz numerem telefonu do Organizatora za pomocą wiadomości prywatnej poprzez Instagram, w ciągu 1 dnia od ogłoszenia wyników.
 10. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT przyjmuje do wiadomości, że w trakcie CLIMBING DAY realizowane będą praktycznie czynności związane z przedmiotem CLIMBING DAY, które mogą wiązać się z przypadkowymi drobnymi urazami, za które organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
 11. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT zobowiązany jest ściśle stosować się do poleceń Organizatora oraz Instruktorów. Osoba nie stosująca się do poleceń może zostać usunięta z CLIMBING DAY. Osobie usuniętej z CLIMBING DAY z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
 12. Ze względów bezpieczeństwa uczestników i ze względów edukacyjnych CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT jest SPOTKANIEM bezalkoholowym. Uczestnik Spożywający alkohol, lub inne środki odurzające lub przybywający pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających może zostać usunięty z CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT. Osobie usuniętej z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
 13. Przystępując do udziału w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT uczestnik deklaruje dobry stan zdrowia, umożliwiający mu udział w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT. Wszelkie choroby lub dolegliwości, w tym w szczególności choroby i dolegliwości będące przeciwwskazaniami do znacznego wysiłku fizycznego, uczestnik zobowiązany jest zgłosić na piśmie Organizatorowi przed przystąpieniem. W takim przypadku Organizator ma prawo nie dopuścić uczestnika do udziału. Dalsze roszczenia uczestnika wobec Organizatora są wyłączone.
 14. W czasie CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT każdy uczestnik zobowiązany jest do nadzoru i pieczy nad rzeczami i wyposażeniem uczestnika. Organizator w żadnym zakresie nie ponosi odpowiedzialności za szkody uczestników związane z kradzieżą, uszkodzeniem lub zniszczeniem jakichkolwiek rzeczy, w tym wyposażenia uczestnika.
 15. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT bierze w nim udział na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 16. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT zobowiązany jest posiadać sportową odzież, nie krępującą ruchu oraz sportowe buty. Na czas trwania wydarzenia jest zobowiązany zaopatrzyć się w posiłek i napoje, również ciepłe. Szczegółowych informacji o wymaganiach dotyczących posiadanej odzieży i wyposażenia, uczestnik może uzyskać pod mailem pola@climb2change.pl lub nr. telefonu 668 128 651.
 17. CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT organizowany jest w terenie otwartym (skalnym) i w związku z tym jego przebieg jest uzależniony od warunków pogodowych. Organizator nie gwarantuje żadnych konkretnych warunków pogodowych i nie ponosi odpowiedzialności za warunki atmosferyczne.
 18. Organizator ma prawo w każdym czasie odwołać lub przerwać CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT, jeżeli z przyczyn od niego niezależnych – w tym w szczególności ze względu na złe warunki pogodowe kontynuowanie go nie będzie możliwe, lub wiązać się będzie z nadmiernym ryzykiem dla życia lub zdrowia uczestników lub przedstawicieli organizatora. W przypadku odwołania lub CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT ze wskazanych wyżej przyczyn organizator nie ponosi żadnych opłat.
 19. Uczestnictwo w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i PLACES2VISIT jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku, imienia i nazwiska w na stronie internetowej, w materiałach prasowych oraz wszelkich materiałach związanych z działalnością Organizatora – o ile w/w wykorzystanie wizerunku, imienia i nazwiska nie jest obraźliwe.
 20. W razie gwałtownego załamania pogoda, które mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo oraz życie uczestników, Organizator może podjąć decyzję o zmianie terminu wydarzenia lub zmianie miejsca ze skał na rzecz ścianki wspinaczkowej w Krakowie.
 21. Preferowane ubranie warstwowe na tak zwaną cebulkę. Pamiętamy o tym, że temperatura w kwietniu może być nawet ujemna, a wiatr i wilgoć spotęgują jej odczuwalność. Należy zabrać ze sobą:
  1. Buty sportowe, opcjonalnie buty wspinaczkowe
  2. W przypadku, gdy temperatura będzie wynosić mniej nić 15 stopni: bielizna termoaktywna, ciepłe skarpety, rękawiczki, czapka/ bufka, ciepły sweter, kurtka puchowa/ primaloft,
  3. termos z ciepłym napojem, jedzenie, picie na czas trwania spotkania
 22. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wysłania Nagrody), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.).
 23. Uczestnik może zrzec się prawa do Nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do Nagrody na osobę trzecią.
 24. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.
 25. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 26. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu.
 27. Organizator rezerwuje sobie prawo publikowania wszystkich nadesłanych prac na portalach społecznościowych.
 28. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia Konkursu w każdym czasie.
 29. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook lub Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook lub Instagram. Uczestnik zwalnia Facebook oraz Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

Dodaj komentarz