Konkurs CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i Szlakami Naszego Życia

CLIMBNIG DAY with CLIMB2CHANGE i Szlakami Naszego Życia

Już niedługo, bo 21 kwietnia, Asia i Łukasz ze Szlakami naszego życia razem z nami będą stawiać pierwsze kroki w skale na organizowanym przez nas Climbing Day. To pasjonaci gór, Via ferrat i od niedawna wspinacze. Pomyśleliśmy sobie, że również wśród Was – naszych czytelników, są osoby, które chciałyby wspólnie z nami spróbować, z czym to się je (wspinanie) i chcemy Wam to umożliwić.

Przygotowaliśmy więc dla Was KONKURS, w którym do wygrania jest możliwość wzięcia udziału w naszym CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA. Konkurs będzie na Instagramie i Facebooku Asi i Łukasza, czyli na profilach Szlakami Naszego Życia.

Climbing Day to jeden dzień wspinaczki w skałkach, pod Krakowem. Jest przeznaczony dla osób, które nigdy wcześniej się nie wspinały a chciałyby spróbować, z czym to się je oraz dla osób, które wspinały się tylko na sztucznej ściance, a mają ochotę sprawdzić, czy wspinanie w plenerze to coś dla nich.

Podczas takiego dnia zapoznasz się z podstawowym sprzętem do wspinaczki, spróbujesz swoich sił w skale oraz, a może przede wszystkim poznasz wspaniałych ludzi, którzy podobnie, jak ty chcą zacząć, a nie wiedzą jak.

Kursy wspinaczkowe ClimbingAcademy.pl

My też kiedyś zaczynaliśmy i wiemy, że pierwszy krok wymaga sporej odwagi. Dlatego CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA jest przeznaczony właśnie dla osób, które mają w sobie nutkę odwagi i ciekawości oraz nie boją się nowych wyzwań.

Na tym evencie przekroczysz niejedną granicę własnego komfortu. Ale, nie bój się, to dopiero początek Twojej przygody! Zobaczysz, że to pokochasz! Nie myśl, że będzie łatwo, wspinaczka to bardzo wyczerpujący sport.

KIEDY: 21.04.2018

GDZIE: SKAŁKI PODKRAKOWSKIE

Konkurs CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i Szlakami Naszego Życia

Co zyskasz uczestnicząc w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE?

 Przeżyjesz niesamowitą przygodę.
 Zyskasz wiedzę dotyczącą podstaw wspinaczki.
 Co najważniejsze, spędzimy wspólnie fajny czas i poznamy się!

Brzmi zachęcająco. Możesz zarezerwować uczestnictwo w takim dniu wspinania na stronie naszej Akademii Wspinania TUTAJ. Ale DZIŚ o 20:00 rusza KONKURS, w którym do wygrania jest możliwość wzięcia udziału w CLIMBING DAY, pod Krakowem, już 21.04.2018!

Follow me - link do instagram

KONKURS JEST DLA OSÓB, KTÓRE NIGDY WCZEŚNIEJ SIĘ NIE WSPINAŁY, SĄ ODWAŻNE I NIE BOJĄ SIĘ NOWYCH WYZWAŃ. Koniecznie przeczytaj regulamin, czy spełniasz wymagania – czekamy na te najodważniejsze osoby, gotowe na przekraczanie własnych granic. 

Co zabrać: ubrania, przedmioty – wszystko znajdziesz w regulaminie!
Dojazd: samodzielny

Szczegóły już dziś na profilach Szlakami naszego życia – to u nich wszystko będzie się działo – to pasjonaci gór i świeżo upieczeni wspinacze, którzy tak, jak Ty, dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze wspinaczką.

Wybierz, gdzie przestępujesz do konkursu i działaj! Można brać udział w konkursie tylko na FB lub na INSTA lub aby zwiększyć swoje szanse – na obu profilach na raz. 🙂

Zadanie konkursowe na Facebooku:

 1. Napisz w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na profilu @szlakminaszegozycia dlaczego to właśnie Ty chcesz spędzić z nami – Climb2change i Szlakami Naszego Życia CLIMBING DAY.
 2. Uwaga: konkurs jest dla fanów profili:

@climb2change2 |@akademiawspinaniac2c | @szlakaminaszegozycia | @AsiaGrzymowskaFotografiaGorska

climb2change na facebook

Zadanie konkursowe na Instagramie

 1. Nagraj i dodaj video na instastories z uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty chcesz spędzić z nami – climb2change i Szlakami Naszego Życia CLIMBING DAY!
 2. Zapisz video do rolki telefonu. (Ponieważ Instastories można zobaczyć przez 24 godziny, prosimy również o przesyłanie swojego zgłoszenia – filmiku na adres mailowy: pola@climb2change.pl)
 3. Polub na instagramie profile @climb2change @akademiawspinania @szlakami_naszego_zycia i OZNACZ JE W SWOIM VIDEO
Konkurs trwa do 25.03, a wyniki ogłosimy 26.03.2018!  POWODZENIA!

REGULAMIN KONKURSU CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA (INSTAGRAM)

 1. CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA to dzień wspinaczki w skałkach, który odbędzie się 21.04.2018 r. pod Krakowem, w miejscowości Jerzmanowice. CLIMBING DAY ma na celu przybliżenie uczestnikom, czym jest wspinanie oraz pokazanie praktycznych zasad postępowania podczas uprawiania wspinaczki rekreacyjnej z górną asekuracją oraz spędzenia tego dnia z podróżnikami i blogerami Polą Kryża i Darkiem Woźniczką oraz Joanną Grzymowską o Łukaszem Zacnym.
 2. Organizatorem konkursu CLIMBING DAY z climb2change jest firma c2c Pola Kryża, ul. B. Prusa 5/6, 32-600 Oświęcim, NIP: 856 162 25 65
 3. Organizator Konkursu powoła dwuosobową komisję konkursową, która oceni wykonanie zadań konkursowych przez uczestników Konkursu, wybierze jedną pracę konkursową i nagrodzi ją. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
 4. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) i akceptacją jego treści i jest dobrowolne.
 5. Konkurs trwa od 19.03.2018 do godz. 20:00 czasu polskiego do 25.03.2018 do godziny 20:00 na Instagramie. Wyniki zostaną ogłoszone 26.03.2018 roku pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu Instagram @szlakami_naszego_zycia
 6. Uczestnikami CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które:
  1. posiadają aktywne własne konto na Instagramie
  2. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie użytkownicy serwisu www.instagram.com posiadający aktywne, prawdziwe konto na wspomnianym serwisie oraz którzy są bądź zostaną fanami stron organizatora konkursu:
   1. https://www.instagram.com/climb2change/
   2. https://www.instagram.com/akademiawspinania/
   3. https://www.instagram.com/szlakami_naszego_zycia/ 
   4. https://www.instagram.com/asia_snz_gorskie_fofo/
  3. wzięły udział w konkursie organizowanym przez CLIMB2CHANGE na portalu społecznościowym Instagram https://www.instagram.com/szlakami_naszego_zycia/
  4. wykonały zadanie konkursowe i spełniły wszystkie konkursowe wymogi
  5. otrzymały e-maila z potwierdzeniem wygranej.
 1. Zadanie konkursowe na INSTAGRAMIE:
  1. Nagraj i dodaj video na instastories z uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty chcesz spędzić z Climb2change i Szlakami Naszego Życia CLIMBING DAY.
  2. Zapisz film do rolki aparatu i wyślij go na adres pola@climb2change.pl oraz Lukasz.zacny84@gmail.com
  3. Polub profile @climb2change @akademiawspinania @szlakami_naszego_zycia @asia_snz_gorskie_fofo
  4. Dodaj komentarz pod zdjęciem konkursowym na profilu @szlakami_naszego_zycia, że wykonałeś zadanie
 2. Nagrody: Nagrodą w konkursie jest udział w evencie CLIMBING DAY z CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA, który odbywa się dnia 21.04.2018 roku od godziny 9:00 i trwa do godziny 15:00. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Wspinania climb2change.
 3. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Uczestnikiem konkursu nie może być osoba, która jest:
  1. członkiem najbliższej rodziny organizatora (wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonka, osobę pozostającą w stosunku przysposobienia)
  2. pracownikiem organizatora,
  3. związana z organizatorem umową zlecenia, o dzieło, współpracy, o świadczenie usług lub w jakikolwiek inny sposób współpracuje z organizatorem.
 5. Event obejmuje opiekę instruktorską podczas jego trwania oraz naukę podstawowych zasad wspinaczki po drogach ubezpieczonych.
 6. Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.
 7. Uczestnicy dojeżdżają do miejsca wydarzenia na własny koszt.
 8. Uczestnik publikując instastories i /lub Zdjęcia w ramach Konkursu deklaruje, iż publiczna publikacja pracy konkursowej nie narusza praw ani dóbr osób trzecich.
 9. Warunkiem odebrania nagrody jest zgłoszenie się z danymi adresowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu) oraz numerem telefonu do Organizatora za pomocą wiadomości prywatnej poprzez Instagram, w ciągu 1 dnia od ogłoszenia wyników.
 10. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA przyjmuje do wiadomości, że w trakcie CLIMBING DAY realizowane będą praktycznie czynności związane z przedmiotem CLIMBING DAY, które mogą wiązać się z przypadkowymi drobnymi urazami, za które organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
 11. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA zobowiązany jest ściśle stosować się do poleceń Organizatora oraz Instruktorów. Osoba nie stosująca się do poleceń może zostać usunięta z CLIMBING DAY. Osobie usuniętej z CLIMBING DAY z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
 12. Ze względów bezpieczeństwa uczestników i ze względów edukacyjnych CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA jest SPOTKANIEM bezalkoholowym. Uczestnik Spożywający alkohol, lub inne środki odurzające lub przybywający pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających może zostać usunięty z CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA. Osobie usuniętej z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
 13. Przystępując do udziału w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA uczestnik deklaruje dobry stan zdrowia, umożliwiający mu udział w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA. Wszelkie choroby lub dolegliwości, w tym w szczególności choroby i dolegliwości będące przeciwwskazaniami do znacznego wysiłku fizycznego, uczestnik zobowiązany jest zgłosić na piśmie Organizatorowi przed przystąpieniem. W takim przypadku Organizator ma prawo nie dopuścić uczestnika do udziału. Dalsze roszczenia uczestnika wobec Organizatora są wyłączone.
 14. W czasie CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA każdy uczestnik zobowiązany jest do nadzoru i pieczy nad rzeczami i wyposażeniem uczestnika. Organizator w żadnym zakresie nie ponosi odpowiedzialności za szkody uczestników związane z kradzieżą, uszkodzeniem lub zniszczeniem jakichkolwiek rzeczy, w tym wyposażenia uczestnika.
 15. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA bierze w nim udział na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 16. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA zobowiązany jest posiadać sportową odzież, nie krępującą ruchu oraz sportowe buty. Na czas trwania wydarzenia jest zobowiązany zaopatrzyć się w posiłek i napoje, również ciepłe. Szczegółowych informacji o wymaganiach dotyczących posiadanej odzieży i wyposażenia, uczestnik może uzyskać pod mailem pola@climb2change.pl lub nr. telefonu 668 128 651.
 17. CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA organizowany jest w terenie otwartym (skalnym) i w związku z tym jego przebieg jest uzależniony od warunków pogodowych. Organizator nie gwarantuje żadnych konkretnych warunków pogodowych i nie ponosi odpowiedzialności za warunki atmosferyczne.
 18. Organizator ma prawo w każdym czasie odwołać lub przerwać CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA, jeżeli z przyczyn od niego niezależnych – w tym w szczególności ze względu na złe warunki pogodowe kontynuowanie go nie będzie możliwe, lub wiązać się będzie z nadmiernym ryzykiem dla życia lub zdrowia uczestników lub przedstawicieli organizatora. W przypadku odwołania lub CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA ze wskazanych wyżej przyczyn organizator nie ponosi żadnych opłat.
 19. Uczestnictwo w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku, imienia i nazwiska w na stronie internetowej, w materiałach prasowych oraz wszelkich materiałach związanych z działalnością Organizatora – o ile w/w wykorzystanie wizerunku, imienia i nazwiska nie jest obraźliwe.
 20. W razie gwałtownego załamania pogoda, które mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo oraz życie uczestników, Organizator może podjąć decyzję o zmianie terminu wydarzenia lub zmianie miejsca ze skał na rzecz ścianki wspinaczkowej w Krakowie.
 21. Preferowane ubranie warstwowe na tak zwaną cebulkę. Pamiętamy o tym, że temperatura w kwietniu może być nawet ujemna, a wiatr i wilgoć spotęgują jej odczuwalność. Należy zabrać ze sobą:
  1. Buty sportowe, opcjonalnie buty wspinaczkowe
  2. W przypadku, gdy temperatura będzie wynosić mniej nić 15 stopni: bielizna termoaktywna, ciepłe skarpety, rękawiczki, czapka/ bufka, ciepły swete, kurtka puchowa/ promaloft,
  3. termos z ciepłym napojem, jedzenie, picie
 22. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wysłania Nagrody), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.).
 23. Uczestnik może zrzec się prawa do Nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do Nagrody na osobę trzecią.
 24. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.
 25. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 26. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu.
 27. Organizator rezerwuje sobie prawo publikowania wszystkich nadesłanych prac na portalach społecznościowych.
 28. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia Konkursu w każdym czasie.
 29. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook lub Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook lub Instagram. Uczestnik zwalnia Facebook oraz Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

REGULAMIN KONKURSU CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA (FACEBOOK)

 1. CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA to dzień wspinaczki w skałkach, który odbędzie się 21.04.2018 r. pod Krakowem, w miejscowości Jerzmanowice. CLIMBING DAY ma na celu przybliżenie uczestnikom, czym jest wspinanie oraz pokazanie praktycznych zasad postępowania podczas uprawiania wspinaczki rekreacyjnej z górną asekuracją oraz spędzenia tego dnia z podróżnikami i blogerami Polą Kryża i Darkiem Woźniczą oraz Joanną Grzymowską o Łukaszem Zacnym.
 2. Organizatorem CLIMBING DAY z CLIMB2CHANGE jest firma c2c Pola Kryża, ul. B. Prusa 5/6, 32-600 Oświęcim, NIP: 856 162 25 65
 3. Organizator Konkursu powoła dwuosobową komisję konkursową, która oceni wykonanie zadań konkursowych przez uczestników Konkursu, wybierze jedną pracę konkursową i nagrodzi ją. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
 4. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) i akceptacją jego treści i jest dobrowolne.
 5. Konkurs trwa od 19.03.2018 do godz. 20:00 czasu polskiego do 25.03.2018 do godziny 20:00 na Facebooku. Wyniki zostaną ogłoszone 26.03.2018 roku pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu Facebook @szlakminaszegozycia
 6. Uczestnikami konkursu CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które:
  1. posiadają aktywne, prawdziwe własne konto na Facebooku
  2. oraz którzy są bądź zostaną fanami stron organizatorów konkursu:
  3. wzięły udział w konkursie organizowanym przez CLIMB2CHANGE na portalu społecznościowym Facebook https://web.facebook.com/szlakminaszegozycia/
  4. wykonały zadanie konkursowe i spełniły wszystkie konkursowe wymogi
  5. otrzymały e-maila z potwierdzeniem wygranej.
 1. Zadanie konkursowe na Facebooku:
  1. Napisz w komentarzu pod zdjęciem konkursowym dlaczego to właśnie Ty chcesz spędzić z Climb2change i Szlakami Naszego Życia CLIMBING DAY.
 2. Nagrody: Nagrodą w konkursie jest udział w evencie CLIMBING DAY z CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA, który odbywa się dnia 21.04.2018 roku od godziny 9:00 i trwa do godziny 15:00. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Wspinania climb2change.
 3. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Uczestnikiem konkursu nie może być osoba, która jest:
  1. członkiem najbliższej rodziny organizatora (wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonka, osobę pozostającą w stosunku przysposobienia)
  2. pracownikiem organizatora,
  3. związana z organizatorem umową zlecenia, o dzieło, współpracy, o świadczenie usług lub w jakikolwiek inny sposób współpracuje z organizatorem.
 5. Event obejmuje opiekę instruktorską podczas jego trwania oraz naukę podstawowych zasad wspinaczki po drogach ubezpieczonych.
 6. Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.
 7. Uczestnicy dojeżdżają do miejsca wydarzenia na własny koszt.
 8. Uczestnik publikując instastories i /lub Zdjęcia w ramach Konkursu deklaruje, iż publiczna publikacja pracy konkursowej nie narusza praw ani dóbr osób trzecich.
 9. Warunkiem odebrania nagrody jest zgłoszenie się z danymi adresowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu) oraz numerem telefonu do Organizatora za pomocą wiadomości prywatnej poprzez Instagram, w ciągu 1 dnia od ogłoszenia wyników.
 10. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA przyjmuje do wiadomości, że w trakcie CLIMBING DAY realizowane będą praktycznie czynności związane z przedmiotem CLIMBING DAY, które mogą wiązać się z przypadkowymi drobnymi urazami, za które organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
 11. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA zobowiązany jest ściśle stosować się do poleceń Organizatora oraz Instruktorów. Osoba nie stosująca się do poleceń może zostać usunięta z CLIMBING DAY. Osobie usuniętej z CLIMBING DAY z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
 12. Ze względów bezpieczeństwa uczestników i ze względów edukacyjnych CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA jest SPOTKANIEM bezalkoholowym. Uczestnik Spożywający alkohol, lub inne środki odurzające lub przybywający pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających może zostać usunięty z CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA. Osobie usuniętej z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
 13. Przystępując do udziału w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA uczestnik deklaruje dobry stan zdrowia, umożliwiający mu udział w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA. Wszelkie choroby lub dolegliwości, w tym w szczególności choroby i dolegliwości będące przeciwwskazaniami do znacznego wysiłku fizycznego, uczestnik zobowiązany jest zgłosić na piśmie Organizatorowi przed przystąpieniem. W takim przypadku Organizator ma prawo nie dopuścić uczestnika do udziału. Dalsze roszczenia uczestnika wobec Organizatora są wyłączone.
 14. W czasie CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA każdy uczestnik zobowiązany jest do nadzoru i pieczy nad rzeczami i wyposażeniem uczestnika. Organizator w żadnym zakresie nie ponosi odpowiedzialności za szkody uczestników związane z kradzieżą, uszkodzeniem lub zniszczeniem jakichkolwiek rzeczy, w tym wyposażenia uczestnika.
 15. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA bierze w nim udział na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 16. Każdy uczestnik CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA zobowiązany jest posiadać sportową odzież, nie krępującą ruchu oraz sportowe buty. Na czas trwania wydarzenia jest zobowiązany zaopatrzyć się w posiłek i napoje, również ciepłe. Szczegółowych informacji o wymaganiach dotyczących posiadanej odzieży i wyposażenia, uczestnik może uzyskać pod mailem pola@climb2change.pl lub nr. telefonu 668 128 651.
 17. CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA organizowany jest w terenie otwartym (skalnym) i w związku z tym jego przebieg jest uzależniony od warunków pogodowych. Organizator nie gwarantuje żadnych konkretnych warunków pogodowych i nie ponosi odpowiedzialności za warunki atmosferyczne.
 18. Organizator ma prawo w każdym czasie odwołać lub przerwać CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA, jeżeli z przyczyn od niego niezależnych – w tym w szczególności ze względu na złe warunki pogodowe kontynuowanie go nie będzie możliwe, lub wiązać się będzie z nadmiernym ryzykiem dla życia lub zdrowia uczestników lub przedstawicieli organizatora. W przypadku odwołania lub CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA ze wskazanych wyżej przyczyn organizator nie ponosi żadnych opłat.
 19. Uczestnictwo w CLIMBING DAY with CLIMB2CHANGE i SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku, imienia i nazwiska w na stronie internetowej, w materiałach prasowych oraz wszelkich materiałach związanych z działalnością Organizatora – o ile w/w wykorzystanie wizerunku, imienia i nazwiska nie jest obraźliwe.
 20. W razie gwałtownego załamania pogoda, które mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo oraz życie uczestników, Organizator może podjąć decyzję o zmianie terminu wydarzenia lub zmianie miejsca ze skał na rzecz ścianki wspinaczkowej w Krakowie.
 21. Preferowane ubranie warstwowe na tak zwaną cebulkę. Pamiętamy o tym, że temperatura w kwietniu może być nawet ujemna, a wiatr i wilgoć spotęgują jej odczuwalność. Należy zabrać ze sobą:
  1. Buty sportowe, opcjonalnie buty wspinaczkowe
  2. W przypadku, gdy temperatura będzie wynosić mniej nić 15 stopni: bielizna termoaktywna, ciepłe skarpety, rękawiczki, czapka/ bufka, ciepły sweter, kurtka puchowa/ primaloft,
  3. termos z ciepłym napojem, jedzenie, picie na czas trwania spotkania
 22. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wysłania Nagrody), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.).
 23. Uczestnik może zrzec się prawa do Nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do Nagrody na osobę trzecią.
 24. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.
 25. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 26. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu.
 27. Organizator rezerwuje sobie prawo publikowania wszystkich nadesłanych prac na portalach społecznościowych.
 28. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia Konkursu w każdym czasie.
 29. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook lub Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook lub Instagram. Uczestnik zwalnia Facebook oraz Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

Dodaj komentarz