Giełda coinbe

Giełda Coinbe.net – praktyczne informacje

Ostatnio dużo się dzieje w świecie kryptowalut. Cena Bitcoina bardzo spadła, (co według analiz i specjalistów z rynku jest normalne o tej porze roku), panuje dość duża dezinformacja dot. Sposobu rozliczania podatku od kryptowalut, był nowy rok, KNF ostrzega przed inwestycją w kryptowaluty i publikuje ostrzeżenia… jak żyć? Jak handlować i holdować?

climb2change na facebook

Odpowiedź jest prosta – bez paniki. Bessy na giełdach się zdarzają, a odbudowy trochę trwają. Normalne życie giełd kryptowalut jest dodatkowo zaburzone przez walkę nowe – stare i banksterów, którzy chcą zgnieść bitcoina i inne kryptowaluty. Ja jednak uważam, że każdy ma swój rozsądek i wolną rękę w interesach. Jeśli o te ostatnie chodzi, to ostatnio odkryłam nową giełdę i chcę Wam pokazać, jak prosta jest w obsłudze. Chodzi o giełdę Coinbe.net.

Strona główna Coinbe.net
Strona główna Coinbe.net

Jak utworzyć konto na giełdzie coinbe.net

Żeby założyć konto, wchodzimy na stronę Coinbe.net i klikamy w ikonkę po prawej stronie u góry – zarejestruj się. Podajemy swoje dane i wysyłamy.

Jak założyć konto za giełdzie Coinbe.net
Jak założyć konto za giełdzie Coinbe.net

Automatycznie dostajemy wiadomość zwrotną z linkiem do aktywacji konta. Przechodzimy do poczty, klikamy w link, logujemy się i już. Konto utworzone.

 

Logowanie do giełdy Coinbe.net
Logowanie do giełdy Coinbe.net

Weryfikacja konta na giełdzie coinbe.net

Czas na weryfikację – bez tego nie można handlować. Weryfikacja jest to krok niezbędny do tego, żeby móc wpłacić depozyt i handlować na giełdzie. Proces tzw. KYC – Know Your Customer, czyli „poznaj swojego klienta” jest obowiązkowy i ma na celu potwierdzenie zgodności danych ze stanem faktycznym. Na Coinbe.net jest również prowadzony zabieg AML, czyli Anti-Money Laundering mający na celu przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy.

Wybór rodzaju konta na giełdzie Coinbe.net
Wybór rodzaju konta na giełdzie Coinbe.net

U góry strony pojawia się na czerwono informacja – „Twoje konto jest niezweryfikowane. Aby dokonać depozytu lub wypłacić walutę PLN lub EUR. Zweryfikuj swoje konto.” Klikamy w baner i wybieramy rodzaj konta a w następnej kolejności podajemy wszystkie swoje dane oraz załączamy niezbędne dokumenty i klikamy przejdź dalej. Teraz czekamy na weryfikację.  W dni robocze odbywa się to od 10:00-18:00. Moje konto zostało zweryfikowane w mniej niż godzinę!

Uzupełnienie danych do weryfikacji konta na giełdzie Coinbe.net
Uzupełnienie danych do weryfikacji konta na giełdzie Coinbe.net

Pary walutowe na giełdzie coinbe.net

Interfejs Coinbe.net jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Po lewej stornie mamy nasze saldo a u góry po lewej mamy menu główne. Pary walutowe mamy po prawej stronie. Możemy handlować w PLN, EU lub BTC. W złotówkach możemy handlować niemal 20 altami, w tym, Ripple i Monero czy NEM, które są ostatnio dość popularne. W EU możemy handlować: BTC i ETH. W BTC możemy handlować ponad 20 różnymi coinami, m.in. ETH, LTC, XRP, BCC, ETC. Wybór jest dość spory!

Przyjazny interfejs giełdy Coinbe.net
Przyjazny interfejs giełdy Coinbe.net

Wpłata depozytu na giełdę coinbe.net

Aby wpłacić depozyt klikamy w portfel (po lewej u góry) i wybieramy najpierw, jaką walutę chcemy wpłacić. Złotówki można wpłacać przelewem tradycyjnym, przez Homepay lub Dotpay. W tej samej zakładce możemy ustawić wypłaty. Ważne, że aby móc wpłacać i wypłacać pieniądze, konto musi być zweryfikowane.

Jak wpłacić depozyt na giełdę Coinbe.net
Jak wpłacić depozyt na giełdę Coinbe.net

Handel na giełdzie

Jak wygląda kupno walut na Coinbe.net? Jest bardzo proste. Wszystko można robić z poziomu głównej strony. Po prawej stronie w menu wybieramy parę walutową np. PLN do BTC. W okienku na środku strony z napisem ZAKUP podajemy kurs, po jakim chcemy kupić kryptowalutę, oraz ilość. Sprawdzamy, czy wartość się zgadza i klikamy kup.

Sprzedajemy podobnie. Po wybraniu pary walutowej wprowadzamy kurs i ilość a po przeliczeniu zatwierdzamy sprzedaż. W obu przypadkach mamy opcję szybkiej transakcji, (czyli sprzedaży/ kupna po obecnym kursie) lub wystawienia własnej oferty zakupu/ sprzedaży.

Giełda Coinbe.net - jak kupować waluty?
Giełda Coinbe.net – jak kupować waluty?

Dodatkowe zabezpieczenie:

NA giełdzie można ustawić 2FA – czyli weryfikację dwupoziomową. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie. Dzięki temu podczas logowania jesteśmy dodatkowo proszeni o podanie kodu przypisanego do Twojego telefonu. Włamanie na konto jest mniej prawdopodobne.

Przy każdej wypłacie również zostaniemy poproszeni o podanie kodu z Authenticatora Google, który przypisany jest do Twojego smartfona. Dodatkowo każda z wypłat musi być potwierdzona jednorazowym tokenem wysłanym na Twój adres email. Ważnym czynnikiem jest to, że pracownicy zatwierdzają wszystkie wypłaty ręcznie, a każda z nich musi być potwierdzona przez minimum dwóch członków naszego zespołu.

Dwustopniowa weryfikacja na giełdzie Coinbe. net
Dwustopniowa weryfikacja na giełdzie Coinbe. net

Jak są przechowywane środki na coinbe.net

Dodatkowym atutem tej giełdy jest tzw. Cold wallet na coinbe.net. Wszystkie środki są przechowywane na urządzeniu offline! Jest to ogromna zaleta, bo nie trzeba za każdym razem przelewać środków na osobne portfele walutowe, jeśli chcemy je dłużej przechowywać.

climb2change na facebook

Dodatkowe zalety coine.net

Osoby zainteresowane zarabianiem przez internet powinny zauważyć, że Coinbe.net udostępnia program afiliacyjny i wypłaca aż 25% prowizji pobranych od afiliantów. To całkiem spora stawka.

Serwis daje afiliantom całą masę narzędzi do promowania. Są landing page – czyli gotowe strony internetowe oraz bannery reklamowe – świetnie przygotowane grafiki.

Program partnerski na giełdzie Coinbe. net
Program partnerski na giełdzie Coinbe. net

Pomoc na giełdzie jest czynna 24/7/365 – również w niedziele i święta można spodziewa się szybkiej reakcji na wszelkie zapytania.

No i ceny. Są najlepsze na rynku, jeśli chodzi o BTC. Sprawdźcie sami! COINBE.NET


Zainspirowałam Cę – daj lajka – Twoja rekomendacja jest dla mnie ważna!

Dodaj komentarz