Pola i Darek - climb2change

o nas

Cześć! Witamy Cię na naszym blogu CLIMB2CHANGE. Dowiesz się tutaj, jak z głową zdobywać górskie i życiowe szczyty. Nie umiemy zdefiniować, czy piszemy jeszcze o pasjach czy już o life-stylu. Zdecyduj sam.

Na co dzień prowadzimy Akademię Wspinania climb2change. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca na świecie, szczególnie te do wspinania. Na blogu dzielimy się informacjami o nich oraz pomagamy wejść osobom początkującym w świat gór, via ferrat i wspinaczki.

Wszystko zaczęło się od naszej pasji do trekkingu, wspinania i rozwoju osobistego. Połączenie tych dwóch (dla niektórych) skrajnych tematów zaowocowało projektem #climb2change. Na początku miały to być wyjazdy rozwojowe połączone ze wspinaniem a powstała Akademia Wspinania, Sklep Naturalny a w „fazie tworzenia” jest Akademia Rozwoju.

Życie to dla nas podróż w nieznane i chcemy Cię tym podejściem zarazić. Najważniejsza dla nas jest droga, nie cel sam w sobie. Zapraszamy do wspólnego zdobywania kolejnych szczytów swoich możliwości!

#climbyourdreams !

Pola Kryża - climb2change
Pola Kryża – climb2change

Autorka bloga: Pola

Pochodzę z niewielkiej, pachnącej lasem sosnowym i morzem, miejscowości w zachodniopomorskim. Odkąd pamiętam ciągnęło mnie jednak w góry. Po wielu życiowych turbulencjach trafiłam do małopolski, skąd mam w nie kilkadziesiąt minut.

Z wykształcenia jestem socjologiem, ekonomem i coachem, z charakteru zdobywcą i uparciuchem. Moim życiowym motto jest stwierdzenie, że jedyne, co w życiu jest pewne to zmiana. Podważam wszystkie możliwe teorie i pewniaki, co niektórych bardzo irytuje.

Góry, trekking i wspinanie są moją pasją, ale w życiu najważniejsza jest dla mnie droga, nie szczyt. Wspinanie to dla mnie sposób na zwiedzanie świata, obcowanie z naturą oraz okazja do refleksji nad sobą. Życie mogłabym spędzić w podróży, odkrywając nowe miejsca wspinaczkowe i zabierając tam innych. Takie jest moje największe marzenie.

Znajdź mnie na FB

Na blogu piszę o tematach, które są mi bliskie. Jako wspinaczka i podróżniczka opisuję zwiedzanie miejsca. Jako kobieta poruszam tematy związane z pielęgnacją i świadomą konsumpcją. (Prowadzę drogerią naturalną: sklepnaturalny.pl.) Jako coach zachęcam do refleksji, świadomego życia oraz… realizowania marzeń i otwierania się na możliwości świata.

Prywatnie jestem życiową i wspinaczkową partnerką Darka i to z wspólnie z nim prowadzimy Szkołę Wspinania – Akademię Wspinania climb2change.

Darek Woźniczka - climb2change
Darek Woźniczka – climb2change

Autor bloga: Darek

Małopolska jest moim domem od zawsze. Beskidy schodziłem, kiedy byłem w podstawówce, Tatry w liceum a wspinać zacząłem się w czasach, kiedy ring był dopiero w fazie projektów (25 lat temu). Spotkanie spita na drodze wspinaczkowej graniczyło wtedy z cudem.

To były czasy, kiedy drogi nie były ubezpieczone a jedyną asekuracją były rosyjskie kostki oraz haki, znanego w środowisku – Kazia „Mordercy”.  Mam trochę lat wspinaczkowych za sobą, ale skały i góry wciąż przynoszą mi tę samą radość. Każda wyprawa to dla mnie podróż w nieznane, nie dla celu tylko dla drogi.

Follow me - link do instagram

Uwielbiam szkolić w skałach. Robię to od 10 lat. Przeżyłem haki Kazia i inne wynalazki. Teraz korzystam z możliwości i szkolę na nowoczesnym, bezpiecznym sprzęcie w naszej Akademii Wspinania climb2change. Prowadzę również treningi wspinaczkowe.

Lata doświadczenia oraz setki dróg i przejść w skałach i górach mówią same za siebie. Robię to, co lubię. Uwielbiam to, co robię. Na blogu jestem od „spraw technicznych” związanych ze wspinaniem – porad i analiz. Nie spodziewajcie się czegoś innego, pisanie nie leży w mojej naturze.

Prywatnie partner Poli. Do liny i do życia 🙂

ROZGOŚĆ SIĘ!


Zachęcamy do obserwowania na bieżąco tego, co dzieje się u nas dzięki Instagramowi i Facebookowi. Nawet jeśli przez jakiś czas nie ma nowych tekstów na naszym blogu, z pewnością w tych kanałach znajdziesz coś ciekawego.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować – pisz śmiało na climb2change.pl@gmail.com

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, zajrzyj tu -> WSPÓŁPRACA

Szkoła wspinania, Akademia wspinania climb2change