Climb2change - o nas

o nas

Cześć! Witamy Cię na naszym blogu. CLIMB2CHANGE to największy polski blog o świadomym życiu i świadomych wyborach.  Nie umiemy zdefiniować, czy piszemy jeszcze o pasjach czy już o lifestylu. Zdecyduj sam. Znajdziesz u nas tematy, które dotyczą:

  • Zdrowia i urody, kosmetyków naturalnych, minimalizmu, Eko lifestylu, zrównoważonego rozwoju i świadomych wyborów konsumenckich,
  • Podróży, gór, wspinania, podążania za pasjami, czerpania z życia i realizowania marzeń,
  • Rozwoju osobistego, świadomego życia, kreowania rzeczywistości i mindfullness.

Jeśli któryś z tych tematów jest Ci bliski, to mamy nadzieję, ze zagościsz u nas na dłużej. Dla nas góry i wspinanie to sposób życia i bycia. Obcowanie z naturą i dobro naszej planety jest dla nas bardzo ważne, dlatego wybieramy produkty zdrowe, ekologiczne i propagujemy odpowiedzialną postawę konsumencką. Życie to dla nas podróż w nieznane i chcemy Cię tym podejściem zarazić. Mamy nadzieję, że razem z nami będziesz tworzyć to miejsce, zdobywając kolejne szczyty swoich możliwości! Climb2change!

Pola i Darek na szczycie Preinerwand
Pola i Darek na szczycie Preinerwand 1783 m.

Autorka bloga: Pola

Pochodzę z niewielkiej, pachnącej lasem sosnowym i morzem, miejscowości w zachodniopomorskim. Odkąd pamiętam ciągnęło mnie jednak w góry. Po wielu życiowych turbulencjach trafiłam do małopolski, skąd mam w nie kilkadziesiąt minut. Kiedy nie chodzę w góry, to się wspinam, a kiedy się nie wspinam to piszę. W wolnej chwili zajmuję się drogerią naturalną: sklepnaturalny.pl. Prywatnie jestem życiową i wspinaczkową partnerką Darka i to z wspólnie z nim prowadzimy Akademię Wspinania climb2change.

Znajdź mnie na FB

Z wykształcenia jestem socjologiem i ekonomem, z charakteru zdobywcą i uparciuchem. Moim życiowym motto jest stwierdzenie, że jedyne, co w życiu jest pewne to zmiana. W życiu podważam wszystkie możliwe teorie i pewniaki, co niektórych bardzo irytuje. Na blogu piszę o tematach lekkich i przyjemnych, które są mi bliskie. Propaguję świadomą konsumpcję, świadome wybory, czytanie etykiet, naturalne oraz domowe sposoby na piękną cerę i… otwieranie się na możliwości świata. Życie mogłabym spędzić w podróży i takie jest moje największe marzenie.

Autorka bloga: Pola
Autorka bloga: Pola, fot. Maja Zmiertka

Autor bloga: Darek

Małopolska jest moim domem od zawsze. Beskidy schodziłem, kiedy byłem w podstawówce, Tatry w liceum a wspinać zacząłem się w czasach, kiedy ring był dopiero w fazie projektów (25 lat temu). Spotkanie spita na drodze wspinaczkowej graniczyło wtedy z cudem. To były czasy, kiedy drogi nie były ubezpieczone a jedyną asekuracją były rosyjskie kostki oraz haki, znanego w środowisku – Kazia „Mordercy”.  Mam trochę lat wspinaczkowych za sobą, ale skały i góry wciąż przynoszą mi tę samą radość. Każda wyprawa to dla mnie podróż w nieznane, nie dla celu tylko dla drogi.

Follow me - link do instagram

Uwielbiam szkolić w skałach. Robię to od 10 lat. Poza tym pracuję na basenie, jako kierownik obiektu. Przeżyłem haki Kazia i inne wynalazki. Teraz korzystam z możliwości i szkolę na nowoczesnym, bezpiecznym sprzęcie w naszej Akademii Wspinania climb2change. Lata doświadczenia oraz setki dróg i przejść w skałach i górach mówią same za siebie. Robię to, co lubię. Uwielbiam to, co robię. Na blogu jestem od „spraw technicznych” związanych ze wspinaniem – porad i analiz. Nie spodziewajcie się czegoś innego, pisanie nie leży w mojej naturze 😉

Autor bloga: Darek
Autor bloga: Darek