Jaki kurs wspinaczki wybrać - darmowy live 11.03.2019 g 20:00

Jaki kurs wspinaczki wybrać – darmowy live

Sezon szkoleniowy zbliża się nieubłaganie. Dla nas będzie to czas wzmożonej pracy, – co tygodniowe szkolenia wspinaczkowe, wyjazdy na via ferraty, Climbing Day. Do tego nasze prywatne wyjazdy, prowadzenie bloga… będzie intensywnie. Pomyśleliśmy sobie, że zanim wejdziemy w to zawirowanie podejmiemy jeden ważny temat.

Co roku dostajemy kilkadziesiąt zapytań o to, jaki kurs wspinaczki wybrać? Czy ten 4 dniowy, czy 6 dniowy? Czy zrobić kurs skałkowy, czy kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych? Który kurs powinno się zrobić, jeśli w planach jest kurs taternicki? Czy lepiej robić kurs w całości, czy może lepiej robić go w częściach? Takie pytania dostajemy, co chwilę.  Możliwości jest kilka. Jak nie pogubić się w gąszczu ofert, które są dostępne na rynku?

Wiemy, że nie tylko osoby, które wybierają szkolenia z naszą Akademią Wspinania climb2change mają takie dylematy, dlatego postanowiliśmy zrobić live i odpowiedzieć na te i nie tylko te pytania.

Live: Jaki kurs wspinaczki wybrać

Poprowadzimy na naszym Facebooku, już 11.03.2019 o g. 20:00. Zapisz się na naszą listę mailingową, aby nie przegapić transmisji.

Podczas live dowiesz się:

  • Po co robić kurs wspinaczki?
  • Jakie są rodzaje kursów wspinaczkowych?
  • Jaki kurs wspinaczki wybrać, jeśli chcesz się wspinać w skałkach?
  • Jaki kurs wspinaczki wybrać, jeśli chcesz samodzielnie wejść na Mnicha, wspinać się w Tatrach i górach wysokich lub planujesz kurs taternicki?
  • Czy instruktor, który szkoli musi mieć uprawnienia PZA?

Zobacz ten live, jeśli:

  • Chcesz zacząć się wspinać, ale nie wiesz, od czego zacząć
  • Chcesz zrobić kurs wspinaczki, ale nie wiesz, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej Akademii Wspinania climb2change
  • Masz pytania dotyczące kursów wspinaczkowych, ale nie masz ich gdzie zadać

Jeśli chcesz otrzymać przypomnienie i powiadomienie o live, możesz zapisać się na nasz newsletter. Dodatkowo, wyślemy do Ciebie ZA FREE mini słownik pojęć wspinaczkowych. Po live będzie możliwość zarezerwowania kursu wspinaczki w niższej cenie. Ta oferta będzie tylko dla osób, które zapiszą się na live i nasz newsletter.

 

Nasi klienci mieli dość mówienia, że wspinanie nie jest dla nich i mają za słabe ręce. Stawiają sobie ambitne cele i w swoim tempie je realizują.

My pomagamy im zamienić stwierdzenie „nie damy rady” na „zrobię to”.   Wspólnie z nimi przesuwamy ich granice komfortu we wspinaniu po to, żeby mogli śmiele realizować swoje wspinaczkowe i górskie marzenia w myśli idei #climbyourdreams!

ZAPISZ SIĘ NA KURS WSPINACZKI


Zainspirowałam Cię – daj lajka lub udostępnij ten wpis! Twoja rekomendacja jest dla mnie ważna.

Dodaj komentarz