Promocje świąteczne climb2change 2020 2020

Promocje świąteczne climb2change – rok 2020

Pamiętacie naszą świąteczną promocję z 2019 roku? My pamiętamy i w tym roku postanowiliśmy powtórzyć tą akcję. My bardzo lubimy dawać prezenty i przed świętami dajemy się ponieść magii DAWANIA!

Cała akcja potrwa od 30.11.2019 do 29.12.2019. Wyjazdy objęte promocjami na pewno sprawią radość miłośnikom wspinania, via ferrat oraz wszystkim góro maniakom. Możecie je rezerwować dla siebie lub sprawić komuś prezent J

O CO CHODZI Z PROMOCJAMI ŚWIĄTECZNYMI?

Jak wiecie, oprócz pisania bloga i podróżowania, prowadzimy również Szkołę wspinania – Akademia Wspinania climb2change i organizujemy różne wydarzenia – od kursów skałkowych, przez Climbing Day przez kursy wspinaczkowe, aż po wyjazdy na ferraty i warsztaty wspinaczkowe. Jest w czym wybierać, a w tym roku nasz oferta trochę się powiększyła. Mamy nowe pozycje i więcej terminów  – jest w czym wybierać!

Zależy nam na tym, aby dać Wam coś w prezencie i żebyście nie musieli podejmować pochopnej decyzji. Wiemy też, że lubicie planować wyjazdy z wyprzedzeniem – bo urlop, bo inne sprawy – doskonale to rozumiemy. To dlatego jeszcze w tym roku dajemy Wam możliwość zaplanowana wyjazdu z nami 🙂  Możecie również sprawić sobie lub komuś miły prezent na święta. Nasze wyjazdy to najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla wspinaczy, góro maniaków i rządnych przygód.

Terminy wyjazdów w roku 2020 są już na stronie CLIMBINGACADEMY.PL a w czasie naszej zabawy będziecie mogli skorzystać z promocji na 8 różnych wydarzeń.

JAK SIĘ BAWIMY PODCZAS PROMOCJI?

Każda oferta będzie ważna przez 4 lub 3 dni. Czasu na decyzję macie więcej, bo już dziś podajemy pełną listę wyjazdów i szkoleń, jakie będzie można upolować w niższej cenie.

Każda promocja zaczyna się o 8:00 i kończy o 23:59, we wskazane dni. W dniu, kiedy rozpoczyna się promocja, na Facebooku udostępnimy informację o wydarzeniu, którego dotyczy oraz udostępnimy jednorazowy kod rabatowy, który należy wpisać podczas rezerwacji wydarzenia. Kod jest ważny tylko w dniach, w których trwa promocja na dany wyjazd. Każdy wyjazd ma inny kod 🙂 Nic skomplikowanego, trzeba być czujnym!

Ale UWAGA! Ponieważ traktujemy to jako formę zabawy – nie powiemy Wam, jakie promocje kiedy będą i jakie dokładnie będą. To pozostawiamy jako niespodziankę. Jeśli na coś się czaicie, to bądźcie czujni. Wszystkie informacje będą na naszym Instagramie i Facebooku. Koniecznie nas śledźcie. Szczególnie na FB, bo tam będzie się najwięcej działo – będą aktywne linki i bieżące informacje.

LISTA WYDARZEŃ OBJĘTYCH PROMOCJĄ ŚWIĄTECZNĄ

Warsztaty wspinaczkowe w Hiszpanii: 6.03 – 13.03.2020 >KLIK<

Warsztaty wspinaczkowe w Maroko: 16.02 – 23.02.2020 >KLIK<

Warsztaty wspinaczkowe na Sycylii 28.03 – 05.04.2020 >KLIK<

Zimowy kurs turystyki wysokogórskiej: DOWOLNE TERMINY >KLIK<

Kurs skałkowy pełen: DOWOLNE TERMINY >KLIK<

Via ferraty nad jeziorem Garda – wersja STANDARD: 18.04 – 25.04.2020 >KLIK<

Via ferraty nad jeziorem Garda – wersja PREMIUM: 10.05 – 17.05.2020 >KLIK<

Via ferraty na Dachstein: 13.08 – 16.08.2020 oraz 20.08 – 23.08.2020 >KLIK<

KTÓRY WYJAZD WYBRAĆ?

Tradycyjnie, nie ma na to pytanie łatwej odpowiedzi. Mam jednak dla was kilka podpowiedzi.

DLA WSPINACZA POCZĄTKUJĄCEGO LUB ŚREDNIO ZAAWANSOWANEGO

Dla początkującego i średnio zaawansowanego wspinacza polecam któreś z warsztatów wspinaczkowych. Program warsztatów jest podobny – na każdych uczymy się asekuracji i technik wspinaczkowych. Osoby, które maja opanowaną asekurację, będą mogły szlifować swoje umiejętności.

Taki wyjazd to fajna odskocznia od polskiego zimowego klimatu. Wystarczy, że zdecydujesz, czy chcesz doświadczyć egzotyki, czy wolisz śródziemnomorskie klimaty.

W tym roku promocjami objęte są:

WARSZTATY WSPINACZKOWE W MAROKO, w Wąwozie Todra >KLIK<

WARSZTATY WSPINACZKOWE W HISZPANII >KLIK<

WARSZTATY WSPINACZKOWE NA SYCYLII >KLIK<

MOZE KURS SKAŁKOWY?

Jeśli planujesz rozpocząć przygodę ze wspinaczką, rozważ PEŁEN KURS SKAŁKOWY. Takie szkolenie jest kompleksowe i przygotowuje do samodzielnej wspinaczki w skałach i górach. To podstawa dla dalszych działań w górach, czy to letnich czy zimowych. Nie będę się tu rozpisywać – szczegóły o KURSIE SKAŁKOWYM znajdziesz tutaj.

ZIMOWY KURS TURYSTYKI WYSOKOGÓRSKIEJ

Zimowa turystyka jest coraz bardziej popularna. Każdy, kto rusza zimą w góry, musi zdawać sobie sprawę z bardzo dużego zagrożenia, jakie niesie ze sobą wyruszenie w góry o tej porze roku. Często zdarza się tak, że ruszamy w góry, nie mając pojęcia jak używać czekana – na przykład, jak hamować upadki na stoku, albo nie wiemy jak asekurować się liną, co zrobić, jeśli zdarzy się wypadek. A to podstawy! Jeśli planujesz chodzić zimą w górach – zainwestuj w siebie i spraw sobie ZIMOWY KURS TURYSTYKI WYSOKOGÓRSKIEJ. Szczegóły TUTAJ.

WYJAZDY NA VIA FERRATY

Osobom które lubią góry, aktywny wypoczynek i przygody, spodobają się VIA FERRATY. Nasze wyjazdy są dla wytrawnych turystów, z doświadczeniem górskim, którzy chcą posmakować czym są żelazne percie oraz wyjść poza utarte szlaki. Właśnie to umożliwiają via ferraty.

Na każdym wyjeździe na via ferraty prowadzimy szkolenie wstępne z obsługi sprzętu do via ferrat oraz z zasad bezpieczeństwa na takich szlakach. A zaraz po zajęciach teoretycznych ruszamy w drogę! Ferraty dobieramy do możliwości uczestników – od najłatwiejszych do ekstremalnie trudnych. Wyjazd jest dobry dla osób początkujących i takich, które na ferratach już były.

VIA FERRATY NA DACHSTEIN

W ubiegłym roku naszym hitem był wyjazd na Dachstein (2995 m n. p. m.) ! Razem z uczestnikami zdobyliśmy ten szczyt i przeszliśmy malownicze ferraty w okolicy. Dachstein to potężny masyw górski i wieczny lodowiec. Skrywa w sobie kilkanaście żelaznych dróg o trudnościach na każdym stopniu zaawansowania.

Wyjazd jest przeznaczony dla osób obytych z górami, które lubią wyzwania i nie mają lęku wysokości. Idealny czas na odwiedzeni tego rejonu to sierpień. W 2020 roku mamy dwa terminy. Szczegóły wyjazdu na VIA FERRATY NA DACHSTEIN >TUTAJ<

VIA FERRATY NAD JEZIOREM GARDA

Co roku organizujemy wyjazdy nad via ferraty nad jeziorem Garda. To wyjątkowo urocze miejsce. Kto lubi włoską kuchnię i klimat małych miasteczek – będzie zachwycony. W tym roku organizujemy również wyjazd w wersji PREMIUM. Sprawdź szczegóły wyjazdu PREMIUM na via ferraty nad jezioro Garda TUTAJ.

A jeśli chodzi o via ferraty, to… Są tu same kąski. Jeśli śledzicie nas na Instagramie, to możecie zobaczyć jak piękne jest to miejsce i w jakiej scenerii chodzi się po tamtejszych ferratach. To nasze ulubione miejsce 😉 Zresztą to chyba oczywiste, bo to przecież wydajemy książkę, w której opiszemy ferraty w rejonie jeziora Garda. Każdy uczestnik wyjazdu otrzyma od nas książkę, której premiera jest zaplanowana na marzec 2020.  Póki w grafiku można znaleźć terminy wiosenne.  Szczegóły wyjazdu na via ferraty nad jeziorem Garda w wersji STANDARD >TUTAJ<

A CO NA PREZENT?

Nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie, co komuś podarować w prezencie. Jeśli znasz czyjeś upodobania, to zgadniesz lub wiesz, co jest potrzebne. Jeśli masz dylemat – możesz zamówić BON PODARUNKOWY do naszej AKADEMII WSPINANIA CLIMB2CHANGE. Można zamawiać bony o wartości 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł. Można również kupować konkretne wydarzenia, na które wystawiamy imienne vouchery. Szczegóły znajdują się na stronie CLIMBINGACADEMY. PL/BONY >KLIK<

Tutaj można zamawiac tutaj >>> BON PODARUNKOWY. <<<

Bon podarunkowy do Akademii Wspinania climb2change to nasza nowość - proponujemy taki bon jako prezent na Mikołaja lub na święta

Tyle autopromocji 🙂 Liczę, że spodobają wam się nasze propozycje. Dajcie znać, który wyjazd najbardziej Was kusi i czy podoba Wam się nasza akcja, żebyśmy wiedzieli, co jeszcze dla was planować.

Zainspirowałam Cię – daj lajka lub udostępnij ten wpis! Twoja rekomendacja jest dla mnie ważna.


Zainspirowałam Cię – daj lajka lub udostępnij ten wpis! Twoja rekomendacja jest dla mnie ważna.

Dodaj komentarz