#WINKOZCLIMB2CHANGE 07.03.2019 zapraszamy na live: Jaki kurs wspinaczki wybrać?

Wieczorne spotkanie ze znajomymi? Czemu nie? Czwartek to dobry dzień na to, żeby trochę wyluzować, opowiedzieć o tym, co u nas, co w naszej Akademii Wspinania climb2change i podzielić się naszą wiedzą o górach i wspinaniu. Na live odpowiadamy też na pytania, które do nas macie.

To spotkanie na stałe zagościło w naszym kalendarzu. W czwartki o 20: 00 spotykamy się na żywo Facebooku i Instagramie. A jeśli wtedy nie masz czasu, dzień później nagranie ląduje na naszym blogu. Możesz je obejrzeć w dowolnej chwili.

Follow me - link do instagram

Wyzwanie #zrobiezyciowkenamajowke, które „dzieje się” na naszej grupie

Część z Was się chwali tym, jak działa na naszej grupie na Facebooku – Wspinanie turystyka wysokogórska i via ferraty z climb2change. Ponieważ niebawem wylatujemy na Sycylię, w tej chwili mamy planowany REST.

Przed planowanym wyjazdem w skały (np. na warsztaty wspinaczkowe) dobrze zrobić przerwę od wspinania, po to, aby organizm zdążył się zregenerować, odpocząć. Dzięki temu będzie większy progres, a na samym wyjeździe będziecie przygotowani na większy wysiłek.

Warsztaty wspinaczkowe na Sycylii już 17-24.03.2019

Nie możemy się już doczekać. Lecimy już 14.03 i będziemy mieli całe 2 dni na wspinanie! J Chcemy zrobić drogi wielowyciągowe i sportowe. Będziemy też nagrywać dla Was kolejne filmiki z cyklu #climb2changeTips. To seria porad technicznych, które udostępniamy, co tydzień w piątek na naszym FB i Insta. Tym razem chcemy nagrać to „na polu bitwy”. Niebawem wrzucimy te porady również na naszego bloga.

Będziemy również Wam pokazywać Sycylię i wszystko to, co tam jest – miejscówki, wspinanie, jedzenie, ludzi oraz to, co będziemy robić na warsztatach wspinaczkowych. Dużo będzie na stories, więc śledźcie nas na Insta. Będziemy w San vito lo Capo, to jest północno-zachodnie wybrzeże Sycylii, tamtejsza mekka wspinaczkowa.

W niedzielę przylatuje do nas ekipa i przez tydzień będziemy prowadzić warsztaty wspinaczkowe. Będą z nami osoby początkujące i średniozaawansowane i będziemy pracować nad poprawną asekuracją i techniką wspinaczkową. No i będziemy zwiedzać.

ZAPISZ SIĘ NA KURS WSPINACZKI

Terminy kolejnych warsztatów wspinaczkowych

Kolejne wyjazdy na warsztaty wspinaczkowe we wrześniu i październiku, listopadzie.

Warsztaty wspinaczkowe we Włoszech 14-21.09.2019 – Arco

Warsztaty wspinaczkowe w Hiszpanii 6-13.10.2019 – Costa Blanca

Warsztaty wspinaczkowe w Tajlandii – szczegóły wkrótce.

Wyjazdy na via ferraty od kwietnia

Już w kwietniu pierwszy wyjazd na via ferraty. Te wyjazdy są dla osób początkujących, które chcą zacząć przygodę z ferratami pod okiem doświadczonych osób, – czyli nas. Na wyjazdach prowadzimy warsztat wprowadzający do via ferrat i uczymy obsługi sprzętu do wspinania. Wspólnie przechodzimy żelazne percie – codziennie inne. Najbliższe wyjazdy:

Via ferraty nad jeziorem garda 18-23.04.2019 – Wielkanoc

Via ferraty w Austrii – terminy do wyboru

Więcej informacji o ferratach nad Gardą i pod Wiedniem znajdziecie na naszym blogu. Zobaczcie TUTAJ.

A jeśli chcecie jechać z nami, to możecie rezerwować wyjazdy przez stronę Akademii Wspinania climb2chnage.

Zapraszamy na live: JAKI KURS WSPINACZKI WYBRAĆ już 11.03.2019 o 20:00

Informacja dnia J Zbliża się sezon szkoleniowy. Część z was planuje kurs wspinaczki, dlatego 11.03.2019 o 20: 00 na naszym Facebooku robimy live, na którym wytłumaczymy, jakie są kursy wspinaczki.

Powiemy również, dla kogo są te kursy. Po tym live będziecie wiedzieć, jaki kurs wybrać, jeśli chcecie wspinać się w Tatrach lub w skałach. Będzie też o tym, u jakiego instruktora robić kurs, czy musi to być instruktor PZA, czy nie. Zebraliśmy wasze najczęstsze pytania i na nie odpowiemy. Jeśli jeszcze nie wiecie, co i jak, to wpadnijcie – wszystko wytłumaczymy. Więcej informacji o live TUTAJ. Zapraszamy! Tym razem tylko na FB.

climb2change na facebook

Rabaty na kursy wspinaczki w naszej Akademii Wspinania climb2change

Jeśli nas śledzicie, to wiecie, że my dajemy oferty first minute, a nie last minute. Cenimy sobie waszą lojalność i wasze zaangażowanie. Ponieważ pytacie o rabaty na kursy wspinaczki, a my wiemy, że każda stówka się liczy, postanowiliśmy, że z okazji live umożliwimy zarezerwowanie kursu w niższej cenie.

Jak uzyskać rabat? Trzeba zapisać się na listę mailingową TUTAJ. A szczegóły dotyczące rabatów w poniedziałek na live J

Wrzucamy nagranie live. Miłego oglądania!

Do zobaczenia za tydzień! Będziemy nadawać z Sycylii!


Zainspirowałem Cię? Daj lajka, inspiruj dalej! Twoja rekomendacja jest dla mnie bardzo ważna!

Czy wspinanie to drogi sport?

Czy wspinanie jest bezpieczne?

5 mitów o wspinaczce. Czy wspinanie jest dla ciebie?

Jaki sprzęt do wspinaczki kupić na początek? Sezon 2019

Dodaj komentarz