Seria live #zostańwdomu tam też #jestwarun

#zostańwdomu tam też #jestwarun, czyli górska pasja w czasie kwarantanny

#zostańwdomu tam też #jestwarun, czyli górska pasja w czasie kwarantanny

Jest 17.03.2020. Ostatni tydzień zasiał spustoszenie, również w naszych głowach. Z każdej strony płynęły i płyną informacje o korona wirusie. Sytuacja rozwinęła się bardzo dynamicznie i w tej chwili Tatry do odwołania są zamknięte, obiekty sportowe zamknięto, granice zamknięto, wychodzić z domu za bardzo nie można, a jakoś musimy sobie poradzić w tym czasie, prawda?

Jak sobie dajesz radę? Udaje Ci się funkcjonować? Zapas konserw i papieru masz?😉

Nie jesteśmy specami od wirusa i kwarantanny, ale sporo możemy powiedzieć o górach i wspinaniu. A kiedy nie możemy tego robić w terenie, na szkoleniach, które prowadzimy z naszą Akademią Wspinania climb2change, możemy to zrobić online. Ta myśl pchnęła nas do tego, aby razem z Justyną, która prowadzi bloga Wspinajka przygotować cylkl lajfów o tytule

#zostanwdomu tam też #jestwarun – górska pasja w czasie kwarantanny

Zaczynamy już dziś, we wtorek 17.03.2020 o 20:00 na naszym Facebooku i Instagramie. Planujemy lajfy co dwa dni, więc będzie się działo!

Chcemy pomóc Ci przetrwać najbliższe dni. Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o lajfach. Wystarczy, że zapiszesz się na dedykowaną listę przez poniższy formularz. Dlaczego warto się zapisać? Przede wszystkim otrzymasz rozkład jazdy naszych spotkań. A poza tym po lajfie otrzymasz od nas na maila z podsumowaniem spotkania wraz z linkami i inspiracjami.

Jeśli lubisz i dobrze się tu czujesz, to  dołącz do naszej grupy Wspinanie, via ferraty i turystyka wysokogórska z climb2change tam również będziemy udostępniać aktualne info o całym projekcie.

Do zobaczenia!

P.S. Jeśli podoba Ci się nasz pomysł, feel free to share, będzie nam bardzo miło!❤️


Zainspirowałam Cię – daj lajka lub udostępnij ten wpis! Twoja rekomendacja jest dla mnie ważna.

Może zainteresuje Cię również to:

Dlaczego boimy się zmian? – KLIK

Porządek to stan umysłu – KLIK

Po co nam zmiany w życiu? – KLIK

Dodaj komentarz