Konkurs Najpiękniejsze ferraty z #climb2change – edycja 2022

Zapraszamy na konkurs NAJPIĘKNIEJSZE FERRATY Z #CLIMB2CHANGE

Konkurs Najpiękniejsze ferraty z #climb2change odbywa się już kolejny raz, jednak w tym roku mamy dla Was niespodziankę! Jak zawsze, nasza Akademia Wspinania climb2change funduje wartościową nagrodę. Jest nią uczestnictwo w kursie z Asekuracji i Autoratownictwa na via ferratach. Jednak w tym roku konkurs zyskuje na atrakcyjności. Dlaczego? Ponieważ partnerem tegorocznej edycji został sklep e-horyzont, który funduje nagrody dodatkowe — kask i uprząż na via ferraty! Elementy te są podstawowym wyposażeniem podczas pokonywania żelaznych dróg. Z całą pewnością przydadzą się każdemu, kto wybiera się na via ferraty.

Konkurs #NajpiękniejszeFerraty jest przeznaczony dla osób, które zakupiły jeden z naszych przewodników po via ferratach. Przewodnik ten na pewno przydał się podczas wycieczek na wymarzone via ferraty nad Jeziorem Garda, czy na Słowacji.

Konkurs Najpiękniejsze Ferraty — co należy zrobić, aby wygrać uczestnictwo w kursie i dodatkową nagrodę?

ZADANIE KONKURSOWE: Wrzuć na Instagram zdjęcie z jednym z naszych przewodników po via ferratach. Oznacz nas w poście i użyj hasztagów #NajpiekniejszeFerraty #climb2chnage i #ehoryzont. Oznacz profile @climb2change i @ehoryzont na Instagramie.

Zasady konkursu najpiękniejsze ferraty z #climb2change

 1. Kup przewodnik Najpiękniejsze ferraty — jezioro Garda lub Najpiękniejsze ferraty na weekend z Polski.
 2. Zrób zdjęcie na via ferratach z wybranym przewodnikiem w taki sposób, aby książka była widoczna na zdjęciu.
 3. Wrzuć na Instagram 1 (jedno) zdjęcie z wybranym przewodnikiem.
 4. Oznacz nasz profil @climb2change i @ehoryzont oraz użyj hasztagów #NajpiekniejszeFerraty #climb2chnage i #ehoryzont.
 5. Na wykonanie zadania masz czas do 15.09.2022 do końca dnia.
 6. Spośród opublikowanych zdjęć wybierzemy 2, które nagrodzimy. Jedno zdjęcie z książką Najpiękniejsze ferraty — jezioro Garda, a drugie z książką Najpiękniejsze ferraty na weekend z Polski
 7. Za zdjęcie z książką Najpiękniejsze ferraty na weekend z Polski” zostanie przyznana jedna nagroda. Będzie to bon podarunkowy na kurs „Asekuracja i autoratownictwo na via ferratach” o wartości 500 zł, zgodnie z ofertą na stronie: https://climbingacademy.pl/via-ferraty/asekuracja-i-autoratownictwo-na-via-ferratach/ oraz kask wspinaczkowy Petzl Boreo w rozmiarze S-M, zgodnie z ofertą na stronie: https://www.e-horyzont.pl/kask-wspinaczkowy-petzl-boreo-a042fa-blue-121946.html
 8. Za zdjęcie z książką „Najpiękniejsze ferraty – jezioro Garda” zostanie przyznana jedna nagroda. Będzie to bon podarunkowy na kurs „Asekuracja i autoratownictwo na via ferratach” o wartości 500 zł, zgodnie z ofertą na stronie: https://climbingacademy.pl/via-ferraty/asekuracja-i-autoratownictwo-na-via-ferratach/ oraz uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum w rozmiarze S-M lub L-XL, zgodnie z ofertą na stronie https://www.e-horyzont.pl/uprzaz-wspinaczkowa-black-diamond-momentum-4s-anthracite-81164.html

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ – KLIK.

Kurs asekuracji i autoratownictwa na via ferratach — czego się nauczysz?

Via ferraty z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Pięknie poprowadzone i eksponowane drogi, są dostępne niemal dla każdego, dlatego kuszą i zwodzą turystów wysokogórskich. Z jednej strony to łatwo dostępne i świetnie ubezpieczone szlaki. Z drugiej strony to właśnie te cechy powodują, że często zapominamy o niebezpieczeństwie, na jakie narażamy się, wyruszając na via ferraty. Znając podstawowe techniki autoratownictwa, można uratować partnerowi zdrowiem i życie lub pomóc mu wydostać się z trudnego miejsca, w którym zabrakło mu sił.

Kurs asekuracji i autoratownictwa na via ferratach polecamy w szczególności:

 • Osobom, które wiedzą, że w górach i na ferratach nie ma żartów, dlatego trzeba być gotowym na wszystko.
 • Solistom, którzy samodzielnie poruszają się po via ferratach i chcą jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę, w szczególności o techniki auotratownicze.
 • Rodzicom, którzy planują zabrać dzieci na ferraty i w związku z tym chcą nauczyć się ich poprawnej asekuracji.
 • Każdemu, kto przede wszystkim dba o swoje bezpieczeństwo, a także lubi rozwijać swoje umiejętności.

Dodatkowe nagrody, czyli:

Kask wspinaczkowy podczas via ferrat jest niezbędny dla zachowania pełni bezpieczeństwa i ma zadanie ochronić nas nie tylko przed spadającymi skałami, ale także przed ewentualnym uderzeniem głową w ścianę podczas odpadnięcia i poruszania się po szlaku.

Uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum jest bardzo uniwersalna i wygodna. Świetnie sprawdzi się podczas pokonywania via ferrat, wspinaczki na ściance czy w skałkach.

Jak widzicie, w tym roku stawka jest wysoka! Zapraszamy do zabawy! Bierzcie w ręce nasze przewodniki, róbcie zdjęcia i #ClimbYourDreams!

Zobacz zdjęcia nagrodzone konkursie w 2021 roku!

Szukasz informacji o via ferratach? Sprawdź nasze artykuły:

Dla początkujących: Jaki sprzęt jest potrzebny na via ferraty?

Kup przewodnik z serii Najpiękniejsze ferraty.

Dla miłośników wrażeń — propozycja ferraty: Ferrata Intersport, Dachstein

Polecane ferraty nad jeziorem Garda dla każdego: Jezioro Garda — via ferraty, które warto przejść!

UDOSTĘPNIJ


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart
Przewiń do góry