Bon podarunkowy do Akademii Wspinania climb2change to nasza nowość - proponujemy taki bon jako prezent na Mikołaja lub na święta

Pomysły na prezenty świąteczne dla miłośników gór i wspinaczki oraz promocje świąteczne

W ubiegłym roku było o pomysłach na prezent dla wspinaczy i miłośników gór a w tym roku sami wymyśliliśmy dla Was prezenty 🙂 Dla was, albo dla waszych bliskich. Dajemy się trochę ponieść i robimy świąteczne promocje na nasze wydarzenia. A te wydarzenia sprawią radość prawdziwym góro maniakom, wspinaczom i via ferratowcom. Cała akcja trwa trwała od 27.11.2018 do 24.12.2018.

Dodatkowo, przygotowaliśmy BONY PODARUNKOWE do naszej AKADEMII WSPINANIA CLIMB2CHANGE. Można zamawiać bony o wartości 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł. Można również kupować konkretne wydarzenia, na które wystawiamy imienne vouchery. Szczegóły znajdziecie na stronie CLIMBINGACADEMY. PL >KLIK< 

Tutaj możecie zamówić >>> BON PODARUNKOWY. <<<

Bon podarunkowy do Akademii Wspinania climb2change to nasza nowość - proponujemy taki bon jako prezent na Mikołaja lub na święta
Bon podarunkowy do Akademii Wspinania climb2change to nasza nowość – proponujemy taki bon jako prezent na Mikołaja lub na święta

O CO CHODZI Z PROMOCJAMI ŚWIĄTECZNYMI?

Jak wiecie, oprócz pisania bloga i podróżowania, prowadzimy również Szkołę wspinania – Akademia Wspinania climb2change i organizujemy różne wydarzenia – od kursów skałkowych, przez Climbing Day aż po wyjazdy na ferraty i warsztaty wspinaczkowe.

climb2change na facebook

Wiemy, że lubicie planować wyjazdy z wyprzedzeniem – bo urlop, bo inne sprawy – doskonale to rozumiemy. To dlatego jeszcze w tym roku dajemy Wam możliwość zaplanowana wyjazdu z nami  Możecie również sprawić sobie lub komuś miły prezent na świętaNasze wyjazdy to najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla wspinaczy, góro maniaków i rządnych przygód.

Grafik wszystkich wyjazdów, jakie planujemy w roku 2019, jest już na stronie climbingacademy.pl a w czasie naszej zabawy będziecie mogli skorzystać z promocji na 7 różnych wydarzeń.

Co 4 dni do upolowania będzie inny wyjazd/ wydarzenie

Ale UWAGA! Ponieważ traktujemy to jako formę zabawy – nie powiemy Wam, jakie promocje kiedy będą i jakie dokładnie będą. To pozostawiamy jako niespodziankę. Jeśli na coś się czaicie, to bądźcie czujni. Wszystkie informacje będą na naszym Instagramie i Facebooku. Koniecznie nas śledźcie.

Sekcje wspinaczkowe i treningi wspinaczkowe

Lista wydarzeń objętych świąteczną promocją

Via ferraty na Dachstein: 15-18.08.2019 >KLIK<

Via ferraty nad jeziorem Garda: 18-23.04.2019 (WIelkanoc) >KLIK<

Via ferray na Hohe Wand i Rax – terminy do wyboru >KLIK<

Warsztaty wspinaczkowe w Maroko, Wąwóz Todra: 11-18.01.2018 >KLIK<

Warsztaty wspinaczkowe w Grecji – Leonidio: 13-20.02.2019 >KLIK<

Climbing Day: 12 terminów do wyboru w 2019 roku >KLIK<

Trening wspinaczkowy online: luty-kwiecień 2019 >KLIK<

Follow me - link do instagram

KTÓRY WYJAZD JEST NAJLEPSZY NA PREZENT?

Tradycyjnie, nie ma na to pytanie łatwej odpowiedzi. Mam jednak dla was kilka podpowiedzi.

PREZENT DLA WSPINACZA

Dla początkującego i średnio zaawansowanego wspinacza polecam BON PODARUNKOWY lub któreś z warsztatów wspinaczkowych. Do wyboru, wśród naszych promocji, są dwa – warsztaty wspinaczkowe w Maroko i w Grecji.

Program warsztatów jest podobny, więc wystarczy, że znasz upodobania osoby, której chcesz kupić prezent. Jeśli chce doświadczyć egzotyki to polecamy > warsztaty wspinaczkowe Maroko < i Wąwóz Todra. Jeśli zaś osoba ta lubi śródziemnomorskie jedzenie, wino, morze i góry w jednym, to lepsze mogą okazać się > warsztaty wspinaczkowe w Leonidio < w Grecji.

Ponad to organizujemy w najbliższym czasie > warsztaty wspinaczkowe na słonecznej Sycylii <, w San vito lo capo a jesienią > warsztaty wspinaczkowe w Hiszpanii na Costa Blance <. Do wyboru, do koloru. W każdym przypadku warsztaty są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

PREZENT DLA OSÓB LUBIĄCYCH GÓRY i PRZYGODY

Dla osoby, która nigdy nie wspinała się w skałkach lub kogoś, kto jest odważny i lubi wyzwania idealny będzie CLIMBING DAY. To dzień wspinaczki w Dolinkach Podkrakowskich. Dzień pełen wrażeń i emocji, które gwarantuje jurajski wapień skrywający w sobie wspaniałe drogi do wspinania.  Uczestników zabieramy skały i pokazujemy podstawy wspinaczki – omawiamy podstawowy sprzęt, podstawowe węzły, uczymy podstaw asekuracji i wspinaczki. Zabawa na całego.

Druga propozycja prezentowa dla osób które lubią góry, aktywny wypoczynek i przygody, to WYJAZD NA VIA FERRATY. Nasze wyjazdy są dla wytrawnych turystów, z doświadczeniem górskim, którzy chcą posmakować czym są żelazne percie oraz wyjść poza utarte szlaki. Właśnie to umożliwiają via ferraty.

Taki wyjazd spodoba się osobom, które marzą o tym, żeby w przyszłości pokonywać co raz trudniejsze górskie szlaki, lubią przestrzeń, mają w sobie zew górskiej przygody i nie boją się wyzwań. 

Na każdym wyjeździe na via ferraty prowadzimy szkolenie wstępne z obsługi sprzętu do via ferrat oraz z zasad bezpieczeństwa na takich szlakach. A zaraz po zajęciach teoretycznych ruszamy w trasę! Ferraty dobieramy do możliwości uczestników – od najłatwiejszych do ekstremalnie trudnych. Wyjazd jest dobry dla osób początkujących i takich, które na ferratach już były.

W ubiegłym roku naszym hitem był weekendowy wyjazd na via ferraty na HOHE WAND i w masywie RAX. Pewnie dlatego, że na ten wyjazd potrzebny był tylko 1 dzień urlopu. Są tutaj via ferraty o sportowym charakterze oraz takie, które zachwycą osoby lubiące górskie przestrzenie. Może to idealny prezent? Jest kilka terminów do wyboru. Szczegóły >TUTAJ<

W tym roku poszerzyliśmy ofertę naszej Akademii Wspinania climb2change o wyjazd na ferraty nad jezioro Garda. To wyjątkowo urocze miejsce. Kto lubi włoską kuchnię i klimat małych miasteczek – będzie zachwycony.

A jeśli chodzi o via ferraty, to… są tu same kąski. Jeśli śledzicie nas na Instagramie, to możecie zobaczyć jak piękne jest to miejsce i w jakiej scenerii chodzi się po tamtejszych ferratach. To nasze ulubione miejsce 😉 Wyjazd jest na Wielkanoc, czyli 18-23.04.2019. Może to coś dla Ciebie lub bliskich? Może to dobry czas, żeby zaplanować kolejne święta aktywnie? Szczegóły >TUTAJ<

Moja ostatnia propozycja na prezent świąteczny dla górskiego freaka to wyjazd na via ferraty na Dachstein. Dachstein to potężny masyw górski i wieczny lodowiec. Skrywa w sobie kilkanaście żelaznych dróg o trudnościach na każdym stopniu zaawansowania. Największy kąsek stanowi oczywiście sam szczyt Dachstein (2995 m n p m.) na który wejdziemy całkiem łatwą via ferratą. Wyjazd jest przeznaczony dla osób obytych z górami, które lubią wyzwania i nie mają lęku wysokości. Czas na Dachstein: 15-18.08.2019. Szczegóły >TUTAJ<

Tyle autopromocji 🙂 Liczę, że spodobają wam się nasze propozycje. Dajcie znać, który wyjazd najbardziej Was kusi i czy podoba Wam się nasza akcja, żebyśmy wiedzieli, co jeszcze dla was planować.


Zainspirowałam Cię – daj lajka lub udostępnij ten wpis! Twoja rekomendacja jest dla mnie ważna.

Dodaj komentarz